برنامه تمرینی بوکس

255,000 تومان

ناموجود

دسته:

توضیحات

مدت زمان کافی

 این برنامه بوکس برای یک ماه شما ارائه میشود اما طوری طراحی شده است که بتوانید ماه بعدی هم از آن استفاده کنید، این ویژگی به به کاربران اجازه می دهد به تدریج تغییرات قابل ملاحظه‌ای در بدن خود را تجربه کنند.

11906892 4867781
Picsart 23 11 09 17 32 38 23 scaled
قالب نوشتار زیبا

برنامه به صورت یک فایل PDF زیبا و قالب‌بندی شده ارائه می‌شود تا کاربران بتوانند به آسانی هر موقع که خواستند به اطلاعات و برنامه دسترسی داشته باشند، و دیگر نگران ناخوانا بودن یا گم کردن آن نباشند.

ترکیبی از دانش و تجربه

برنامه تمرینی با استفاده از دانش و مقالات خارجی جدید، معیار های معتبر و تجارب مربیان حرفه ای طراحی شده تا به کاربران آن نتیجه دلخواهی که میخواهند را ارائه دهد.

20602947 6334178j
86525392
مناسب برای همه

این برنامه تمرینی به طوری تنظیم شده است تا به افراد با انواع تناسب بدنی و در هر سطح تجربه بدنسازی اجازه دهد از آن بهره ببرید، فرقی نمیکند که تیپ بدنی شما چگونه باشد، شما از نتیجه لذت خواهید برد.

تنوع تمرینات بالا

این برنامه شامل تنوع تمرینات است تا از عادت‌های تکراری جلوگیری کند و به ایجاد تحفظ در بدن کاربران کمک کند. شما هیچوقت از این برنامه خسته نخواهید شد.

Asset 1
مزایای
برنامه تمرینی بوکس
اهداف اصلی
امکانات دیگر این برنامه
  • برنامه‌ریزی زمانی: تعیین یک برنامه‌ریزی زمانی منظم برای تمرینات و استراحت
  • تنظیمات متغیر: برنامه‌تان را میتوانید در پایان ماه با 35 درصد تخفیف تمدید کنید آن را به تغییرات شخصی و پیشرفت‌های خودتان تطابق دهید.
  • مشورت با متخصص: در صورت نیاز،متخصصین بوکس و تغذیه ما کنارتان خواهند بود.
محتوای برنامه

برنامه تمرینی یک ماهه به چندین جلسه تمرینی از انواع تمرینات بوکساز جمله تمرینات مقاومتی و قدرتی تقسیم می‌شود. هر تمرین با تعداد تکرارها و ست‌هایی که باید انجام داده شوند مشخص شده است.

این برنامه تمرینی به کاربران کمک می‌کند تا تغییرات قدرت، اندام، و فیزیک مطلوب خود را تجربه کرده و به دست آورند. این برنامه به نیاز ها و اهداف شما پاسخ خواهد داد و عناصری مانند تنوع تمرینات، تغذیه مناسب، تعداد و تکرارهای مناسب، و استراحت را به خوبی برایتان تعبیع خواهد کرد.

سبک
تمرین‌های برنامه تمرینی بوکس
بالا تنه:

تمرینات بالاتنه در بوکس به تمریناتی اشاره دارد که مختص تقویت و توسعه عضلات بالاتنه بدن می‌پردازند. این عضلات شامل عضلات سینه، شانه، عضلات پشتی (مانند عضلات تراپس، دلتوئید و رومبوئید) و عضلات بازوها (دو سر، سه سر، ساعد و شانه) می‌شوند. تمرینات بالاتنه می‌توانند به تقویت عضلات بدن برای بهبود قدرت، حجم و شکل ظاهری کمک کنند.

پایین تنه:

تمرینات پایین تنه در بوکس به تمریناتی اشاره دارد که مخصوصاً به تقویت و توسعه عضلات پایین تنه می‌پردازند. این عضلات شامل عضلات ران، پشتی ران، عضلات کمر، عضلات گلوتئال و ساق پا می‌شوند. تمرینات پایین تنه می‌توانند به تقویت عضلات پایین تنه برای بهبود قدرت، استقامت و شکل ظاهری آنها کمک کنند.

کاردیو:

تمرینات کاردیو در بوکس به تمریناتی اشاره دارد که اصولاً برای بهبود سیستم قلبی عروقی و افزایش مصرف انرژی در بدن انجام می‌شوند. این تمرینات اغلب با هدف بهبود استقامت قلبی عروقی، سوخت چربی و افزایش تحمل بدن به فعالیت‌های ورزشی انجام می‌شوند. تمرینات کاردیو شامل فعالیت‌هایی مثل دویدن، پیاده‌روی، دوچرخه‌سواری، شنا و فعالیت‌های ورزشی متنوعی هستند.

نقد و بررسی‌ها

هنوز بررسی‌ای ثبت نشده است.

.فقط مشتریانی که این محصول را خریداری کرده اند و وارد سیستم شده اند میتوانند برای این محصول دیدگاه(نظر) ارسال کنند.